Шапка финал

План основних заходів відділу освіти

Харківської районної державної адміністрації у листопаді 2018 року 

Дата

проведення

Назва заходу

Місце

проведення

Відповідальний

01.11.2018

10.00-13.00

Методичний семінар для учителів трудового навчання (технічна праця), технологій та образотворчого мистецтва на тему: «Спрямування завдань проектів на уроках технічної праці в 8-му класі на потреби школи»

Русько-Тишківська ЗОШ

Болгова З.Г.

01.11.2018

13.00-14.30

Засідання творчої групи вчителів математика за темою: «Формування математичної компетентності учнів шкіл»

Покотилівський ліцей «Промінь»

Маркова О.П.

01.11.2018

10.00-15.00

Міжшкільний етап Всеукраїнського турніру юних винахідників та раціоналізаторів

Височанська ЗОШ № 2

Маркова О.П.

01.11.2018

13.00-15.00

Школа педагогічної майстерності вчителів обслуговуючої праці за темою: «Об’єкти технологічної діяльності. Методи проектування»

Будянський

ліцей

Болгова З.Г.

02.11.2018

10.00-12.00

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Велика зала

ХРДА

Пащенко Т.Ф.

02.11.2018

10.00-13.00

Методичний семінар для учителів хімії та біології на тему: «Шляхи і методи формування позитивної мотивації до вивчення біології та хімії»

Пісочинська ЗОШ «Мобіль»

Болгова З.Г.

01.11.2018

10.00-12.00

Школа молодого вчителя математики за темою: «Створення умов для професійного становлення молодих педагогів»

Циркунівська ЗОШ

Маркова О.П.

02.11.2018

10.00-12.00

Школа молодого шкільного бібліотекаря за темою: «Організація роботи шкільної бібліотеки в інноваційному просторі Нової української школи»

Безлюдівська ЗОШ

Косточка А.М.

03.11.2018

10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з  трудового навчання

Покотилівський ліцей «Промінь»,

Русько-Тишківська ЗОШ, Васище-вська ЗОШ,

Васищівський МНВК

Оберемок Н.В.

Рижов М.В.

Працибуда Т.В.,

Міланіна В.В.

04.11.2018

10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Пісочинський колегіум,

Циркунівська ЗОШ

Яротенко Г.І.,

Павлова Н.Д.

05, 12, 19, 26.11.2018

Апаратна нарада з працівниками відділу освіти

ІМЦ

відділу освіти

Бикасова С.А.

05.11.2018-16.11.2018

Вивчення стану дотримання вимог чинного законодавства України щодо організації харчування

Заклади освіти

Бугар І.В.,

Оберемок Н.В.

05.11.2018-07.11.2018

Участь в обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ столітті» за темою: «Нова українська школа: формування культури здоров’я в рамках сталого розвитку» (у межах регіонального освітнього проекту «Виховний простір Харківщини»)

КВНЗ

«ХАНО»

Рижов М.В.

06,13,20,

27.10.2018

Нарада з керівниками структурних підрозділів

Відділ

освіти

Бабельчук О.І.

06.11.2018

10.00-15.00

Інтелектуальна гра серед учнівських команд «Що? Де? Коли?» (відбіркові ігри)

Русько-Тишківська ЗОШ

Міланіна В.В.

06.11.2018

Перевірка стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Контроль за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Надання методичної допомоги з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки

Манченківська ЗОШ,

Манченківський ДНЗ

Пахомова Т.В.

07.11.2018

10.00

Зональні змагання з легкоатлетичного 4-х борства

Заклади загальної середньої освіти

Маркова О.П.

07.11.2018

08.00-12.00

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Мала зала ХРДА

Павлова Н.Д.

07.11.2018

10.00-13.00

Засідання творчої групи соціальних педагогів за темою: «Профілактика булінгу та кібергбулінгу в роботі соціального педагога з педагогічними працівниками»

Покотилівський ліцей «Промінь»

Бондаренко Г.В.

08.11.2018

10.00-12.00

Школа молодого заступника директора з виховної роботи, педагога-організатора за темою: «Інформаційно-методичне забезпечення роботи. Дієва робота шкільного методичного об’єднання класних керівників – запорука активізації творчого потенціалу педагогів»

Бабаївська ЗОШ

Міланіна В.В.

08.11.2018

08.00-12.00

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Велика зала ХРДА

Болгова З.Г.

08.11.2018

10.00-15.00

Інтелектуальна гра серед учнівських команд «Що? Де? Коли?» (відбіркові ігри)

Безлюдівський юридичний

ліцей

Міланіна В.В.

08.11.2018

10.00-12.00

Школа молодого вчителя фізики за темою: «Підвищення професійної компетентності вчителя – активізація навчальних пізнавальних досягнень учнів. Формування екологічної компетенції школярів під час вивчення фізики»

Пісочинська ЗОШ

Маркова О.П.

08.11.2018

Перевірка стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Контроль за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Надання методичної допомоги з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки

Хорошівська ЗОШ,

Хорошівський ДНЗ

Пахомова Т.В.

09.11.2018

11.00-13.00

Школа молодого вчителя хімії за темою: «Формування професійної компетентності вчителя хімії у контексті створення Концепції НУШ»

Березівська ЗОШ

Болгова З.Г.

09.11.2018

12.30-14.00

Тренінгові заняття з учителями хімії на тему:  «Розв’язування завдань з хімії у форматі ЗНО»

Липецька ЗОШ

Болгова З.Г.

09.11.2018

10.00

Фінал змагань з легкоатлетичного 4-х борства

Пісочинська ЗОШ «Мобіль»

Маркова О.П.

10.11.2018

10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Південний ліцей

Болгова З.Г.

11.11.2017

10.00-11.00

Районна олімпіада з математики для учнів 4 класу

Пісочинський колегіум,

Циркунівська ЗОШ

Міланіна В.В.,

Маркова О.П.

11.11.2018

10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з  математики

Пісочинський колегіум,

Циркунівська ЗОШ

Міланіна В.В.,

Яротенко Г.І.

12.11.2018 12.00

Тренінг для вчителів інформатики на тему: «Культура професійно-педагогічного спілкування»

ХНУ імені

В.Н. Каразіна

Лєфтєр К.С.

12.11.2018

08.00-13.00

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Велика зала ХРДА

Болгова З.Г.

12.11.2018

08.00-12.00

Заочний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. Відділення «Хімія та біологія» (крім секцій «Психологія», «Хімія»), «Екологія та аграрні науки»; секції «Англійська мова», «Німецька мова»

Велика зала ХРДА,

Мала зала

ХРДА

Болгова З.Г.,

Павлова Н.Д.

12.11.2018

08.00-12.00

Заочний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.
Відділення «Комп`ютерні науки»

Мала зала

ХРДА

Лєфтєр К.С.

13.11.2018

08.00-12.00

Заочний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.
Секції: «Зарубіжна література», «Російська література», «Російська мова».

Мала зала

ХРДА

Павлова Н.Д.

13.11.2018

Перевірка стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Контроль за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Надання методичної допомоги з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки

Малороганська ЗОШ,

Малороганський ДНЗ

Пахомова Т.В.

14.11.2018

Засідання творчої групи практичних психологів за темою: «Соціальна ізоляція: причини та наслідки»

Дистанційно

Андрієнко Н.Г.

14.11.2018

10.00

Зональні змагання з волейболу (юнаки)

Заклади загальної середньої освіти

Маркова О.П.

14.11.2018

13.00-16.00

Перевірка робіт районної учнівської олімпіади з математики учнів 4 класу

Мала зала

ХРДА

Працибуда Т.В.

14.11.2018

08.00-12.00

Заочний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.
Секції: «Психологія», «Соціологія», «Педагогіка»

Велика зала ХРДА

Соболь Т.А.

14.11.2018

10.00-15.00

Інтелектуальна гра серед учнівських команд «Що? Де? Коли?» (відбіркові ігри)

Південний ліцей

Міланіна В.В.

14.11.2018

08.00-17.00

Заочний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. Відділення: «Філософія та суспільствознавство» (крім секцій «Педагогіка», «Психологія»), «Історія»; секції:  «Українська література», «Фольклористика», «Мистецтвознавство», «Літературна творчість», «Українська мова», «Ділова українська мова», «Журналістика», «Кримськотатарська гуманітаристика»

Велика зала ХРДА,

Мала зала

ХРДА

Павлова Н.Д.

15.11.2018

10.00-11.30

Нарада заступників директорів з виховної роботи

Велика зала ХРДА

Міланіна В.В.

15.11.2018

08.00-17.00

Заочний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. Відділення: «Технічні науки», «Фізика і астрономія»

Мала зала

ХРДА

Маркова О.П.

15.11.2018

08.00-17.00

Заочний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. Відділення: «Науки про Землю», «Економіка».

Велика зала ХРДА

Болгова З.Г.

15.11.2018

Перевірка стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Контроль за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Надання методичної допомоги з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки

Вільхівська ЗОШ,

Вільхівсий ДНЗ

Пахомова Т.В.

16.11.2018

08.00-17.00

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Велика зала ХРДА

Маркова О.П.

16.11.2018

08.00-17.00

Заочний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. Відділення: «Математика»; секція «Хімія».

Велика зала ХРДА,

Мала зала ХРДА

Маркова О.П.,

Болгова З.Г.

17.11.2018

10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Покотилівський ліцей

«Промінь»,

Русько-Тишківська

ЗОШ

Рижов М.В.

Оберемок Н.В.

17.11.2018

10.00

Районний етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Слобожанська ЗОШ,

Височанська ЗОШ № 2

Працибуда Т.В.

17.11.2018

10.00

Міжнародний  мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Павлова Н.Д.

18.11.2018

10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Пісочинський

колегіум,

Русько-

Тишківська

 ЗОШ

Маркова О.П.,

Рижов М.В.

20.11.2018

Перевірка стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Контроль за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Надання методичної допомоги з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки

Яковлівська ЗОШ, Яковлівський ДНЗ

Пахомова Т.В.

21.11.2018

09.00-10.30

Семінар для практичних психологів та соціальних
педагогів на тему: «Психосоціальна підтримка батьків та педагогів, які навчають та виховують дітей з особливостями розвитку»

Велика зала ХРДА

Соболь Т.А.

21.11.2018

10.30-11.30

Школа молодого практичного психолога та соціального педагога за темою: «Особливості соціалізації учнів до освітнього простору в умовах Нової української школи»

Мала зала

ХРДА

Соболь Т.А.

21.11.2018

Науково-методичний семінар для учителів художньої культури та музики н тему: «Використання інтернет-ресурсів під час вивчення художньої культури та музичного мистецтва»

Дистанційно

Болгова З.Г.

21.11.2018

Методичний семінар для учителів образотворчого мистецтва на тему: «Стимулювання пізнавальної діяльності як засіб саморозвитку, самореалізації особистості учня на уроках образотворчого мистецтва через предметну компетентність вчителя»

Дистанційно

Болгова З.Г.

21.11.2018

10.00

Зональні змагання з волейболу (дівчата)

Заклади загальної середньої освіти

Маркова О.П.

21.11.2018

08.00

Перевірка робіт районного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Мала зала

ХРДА

Працибуда Т.В.

21.11.2018

10.30

Перевірка робіт районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Велика зала ХРДА

Павлова Н.Д.

22.11.2018

10.00-15.00

Інтелектуальна гра серед учнівських команд «Що? Де? Коли?» (фінальна гра)

Пісочинська ЗОШ «Мобіль»

Міланіна В.В.

22.11.2018

08.00-13.00

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Велика зала ХРДА

Маркова О.П.

22.11.2018

08.00-17.00

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Мала зала

ХРДА

Болгова З.Г.

22.11.2018

10.00-12.00

Майстер-клас для учителів фізики на тему: «Розвиток дослідницьких здібностей учнів на уроках фізики»

Зеленогайська ЗОШ

Маркова О.П.

22.11.2018

Перевірка стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Контроль за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Надання методичної допомоги з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки

Васищевська ЗОШ, Васищівський ДНЗ,

Васищевський МНВК

Пахомова Т.В.

23.11.2018

10.00-13.00

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (контрольна робота)

Південний ліцей

Працибуда Т.В.

23.11.2018

12.00-16.00

Перевірка робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (контрольної роботи). Базова дисципліна «Математика»

Південний ліцей

Маркова О.П.

24.11.2018

10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з  історії

Височанська ЗОШ № 2, Русько-Тишківська ЗОШ

Косточка А.М.,

Павлова Н.Д.

25.11.2018

10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Покотилівська ЗОШ № 2

Павлова Н.Д.

26.11.2018

10.00-13.00

Методичний семінар для учителів фізичної культури на тему: «Удосконалення вчителями фізичної культури володіння техніко-тактичними практичними навичками та розвитком спеціальних фізичних якостей з видів спорту, за якими обрано варіативні модулі»

Пісочинський колегіум

Маркова О.П.

26.11.2018

10.00-12.00

Майстер-клас для учителів фізичної культури на тему: «Викладання варіативного модуля «Волейбол»

Покотилівський ліцей «Промінь»

Маркова О.П.

26.11.2018

08.00-17.00

Перевірка робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (контрольної роботи). Базова дисципліна  «Фізика»

Велика зала ХРДА,

Мала зала

ХРДА

Маркова О.П.

26.11.2018

08.00-17.00

Перевірка робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (контрольної роботи). Базові дисципліни: «Англійська мова», «Німецька мова»

Велика зала ХРДА,

Мала зала

ХРДА

Павлова Н.Д.

26.11.2018

08.00-17.00

Перевірка робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (контрольної роботи). Базова дисципліна «Біологія», «Хімія»

Велика зала ХРДА,

Мала зала

ХРДА

Болгова З.Г.

27.11.2018

10.00-12.00

Школа педагогічної майстерності вчителів предмета  «Захист Вітчизни» за темою: «Забезпечення викладання вогневої підготовки на уроках предмета «Захист Вітчизни»

Пісочинський колегіум

Маркова О.П.

27.11.2018

08.00-12.00

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Мала зала

ХРДА

Павлова Н.Д.

27.11.2018

08.00-17.00

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Мала зала

ХРДА

Павлова Н.Д.

27.11.2018

08.00-17.00

Перевірка робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (контрольної роботи). Базові дисципліни: «Українська мова та література», «Історія України»

Велика зала ХРДА,

Мала зала

ХРДА

Павлова Н.Д.

27.11.2018

10.00

Нарада директорів закладів дошкільної освіти

Велика зала ХРДА

Бикасова С.А.

28.11.2018

10.00

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти та МНВК

Велика зала ХРДА

Бикасова С.А.

28.11.2018

10.00–13.00

Засідання творчої групи практичних психологів за темою: «Психологічна складова формування компетентностей педагога Нової українського школи»

Безлюдівський юридичний

ліцей

Андрієнко Н.Г.

28.11.2018

Засідання творчої групи вчителів-логопедів за темою: «Форми і методи роботи вчителя-логопеда з дітьми із затримкою психічного розвитку»

Дистанційно

Соболь Т.А.

28.11.2018

10.00

Фінал змагань з волейболу (юнаки)

Пісочинська ЗОШ «Мобіль»

Маркова О.П.

28.11.2018

08.00-17.00

Перевірка робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (контрольної роботи). Базові дисципліни: «Географія»

Велика зала ХРДА,

Мала зала

ХРДА

Болгова З.Г.

28.11.2018

08.00-12.00

Перевірка робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (контрольної роботи). Базові дисципліни: «Російська мова», «Зарубіжна література»

Мала зала

ХРДА

Павлова Н.Д.

28.11.2018

10.00

Фінал змагань з волейболу (дівчата)

Пісочинський колегіум

Маркова О.П.

29.11.2018

10.00-11.30

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Велика зала ХРДА

Пащенко Т.Ф.

30.11.2018

12.00-16.00

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (захист робіт)

Пісочинська ЗОШ «Мобіль»

Працибуда Т.В.

Листопад

Виїзний прийом громадян начальником відділу освіти

сел. Хорошеве

Петровська Н.Б.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Велика зала ХРДА

Павлова Н.Д.

Конкурс професійної майстерності «Учитель року-2019»  

Відділ освіти

Рижов М. В.

Кожна середа

місяця

Особистий прийом громадян

Відділ освіти

Бабельчук О.І.

Протягом місяця

Робота з тендерною документацією, з плановими та позаплановими документами

Відділ освіти

Ясюкевич Л.В.

Контроль за проходженням опалювального періоду

Контроль за ходом ремонтних робіт за рахунок бюджетних коштів

Контроль за використанням паливно-енергетичних ресурсів

Контроль за перевезенням учнів до закладів освіти та  у зворотному напрямку

Підготовка звітності до ДНіО ХОДА, КВНЗ «ХАНО»,  РЦ «Студсервіс» та інших установ

Працівники

відділу освіти

Контроль за станом відвідування вихованцями закладів дошкільної освіти району

Відділ освіти

Яротенко Г.І.

Контроль за станом організації харчування вихованців закладів дошкільної освіти

Контроль за станом відвідування учнями закладів загальної середньої освіти навчальних занять

Корисні посилання

  • 1
  • Departament
  • 7
  • 322
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • Baner sadiki
  • 11



Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2016