Шапка финал

Календар новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

банер

На допомогупедагогу

social share

seminar 1

Булінг

профспілка

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Завершився І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

29 листопада 2019 року в рамках проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, на базі Покотилівського ліцею «Промінь»,  юні дослідники Харківського району захищали свої наукові роботи.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

З напутнім словом і найкращими побажаннями до юних науковців та їх керівників звернулися: Ольга Іванівна Бабельчук, начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації; Тетяна Федорівна Пащенко, завідувач  ІМЦ відділу освіти; Тамара Іванівна Матвєєва, методист відділу дослідницько-експериментальної діяльності Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».

На І етап конкурсу-захисту було представлено 90 наукових робіт юних дослідників із закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 12 відділеннях і 36 секціях.

Цьогоріч найбільшу кількість робіт представлено у відділеннях біології та хімії (18), філософії та суспільствознавства (17), літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (15), історії (8). Значний дослідницький інтерес старшокласників спостерігається у секціях: психології, де було 8  конкурсантів; математики, соціології, української літератури та зарубіжної літератури по 6 дослідників.

Журі відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну направленість, вміння більшості учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень

Попереду – підготовка переможців до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу. Дякуємо всім конкурсантам та бажаємо успіхів!

Висловлюємо подяку адміністрації та педагогічному колективу Покотилівського ліцею «Промінь» за високий рівень організації для проведення районного етапу конкурсу.

Результати участі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України знаходяться за посиланням.

Корисні посилання

 • 1
 • Departament
 • 7
 • 322
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • Baner sadiki
 • 11Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2020