Шапка финал

Календар новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

банер

На допомогупедагогу

social share

seminar 1

Булінг

профспілка

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Змагаються юні винахідники та раціоналізатори

31 жовтня 2019 року на базі Південного ліцею відбувся міжшкільний етап Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів, в якому брали участь 12 учнівських команд закладів загальної середньої освіти Харківського району.

Юні винахідники та раціоналізатори з Бабаївської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. Героя Радянського Союзу Потапенка П.О., Безлюдівської ЗОШ І-ІІІ ст., Безлюдівського юридичного ліцею  ім. Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая, Васищевської ЗОШ І-ІІІ ст., Височанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Височанської СЗОШ І-ІІІ ст.  ім. Героя Радянського Союзу О.Л. Пшенички, Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ст., Південної ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Південного  ліцею, Покотилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Покотилівського ліцею «Промінь», Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ст. у якості Винахідників, Патентознавців і Технологів продемонстрували здібності винахідницької діяльності, здатність застосовувати знання з фізики та знаходити оригінальні технічні рішення.

За підсумками відбіркових фізичних боїв у фіналі змагалися учні Бабаївської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. Героя Радянського Союзу Потапенка П.О., Васищевської ЗОШ І-ІІІ ст., Південного  ліцею.

Відповідно до Правил Турніру юних винахідників і раціоналізаторів учасники фіналу забезпечують собі друге місце і змагаються за перше. Перше місце присуджується лише одній команді. Півфіналісти забезпечують собі третє місце.

Таким чином, за колегіальним рішенням журі, перемогу здобули:

І місце – команда Бабаївської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. Героя Радянського Союзу Потапенка П.О.;

ІІ місце – команди Васищевської ЗОШ І-ІІІ ст. та Південного ліцею.

ІІІ місце – команди півфіналістів турніру: Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст., Безлюдівський юридичний ліцей  ім. Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая, Височанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Височанська СЗОШ І-ІІІ ст.  ім. Героя Радянського Союзу О.Л. Пшенички, Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ст., Південна ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Покотилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Покотилівський ліцей «Промінь», Хорошівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів! 

Протокол розміщено на сайті відділу освіти в розділі  «Конкурси», «Турніри».

 

Анонси

16 листопада 10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

17 листопада 10.00

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

18 листопада 11.00

Третє конкурсне випробування «Методичний експромт» (проведення майстер класу для педагогічних працівників) у номінації «Початкова освіта» першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

21 листопада 8.30

Перевірка робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

 212

Психо

Ла Страда

 EU UNICEF NPP Logo

Безымянный

zax

Опитування

банер жертва насильства

Банер

 

Корисні посилання

  • 1
  • Departament
  • 7
  • 322
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • Baner sadiki
  • 11



Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2019