Шапка финал

Календар новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

банер

На допомогупедагогу

social share

seminar 1

Булінг

профспілка

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ВІДБУЛАСЯ РАЙОННА СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТНЯ РЕФОРМА В ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ. ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

29 серпня 2019 року в приміщенні Харківської районної державної адміністрації відбулася районна педагогічна конференція «Освітня реформа в Харківському районі. Виклики та перспективи».

Заступник голови Харківської районної державної адміністрації О.Малишева у своєму виступі «Пріоритет освіти. Цифри та факти» інформувала педагогічну громадськість району про покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, здійснення різних видів ремонтних робіт у закладах  за результатами спільної роботи закладів освіти, відділу освіти, районної державної адміністрації, районної ради та місцевих громад.

Здійснено аналіз роботи закладів освіти у 2018/2019 навчальному році та визначено основні шляхи реалізації освітньої реформи в закладах освіти району в докладі «Освітня реформа в Харківському районі. Виклики та перспективи» начальником відділу освіти Харківської районної державної адміністрації О.Бабельчук.

Про організацію роботи з інклюзивної освіти та систему роботи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1» розповіла директор центру Н.Савенкова.

З першими успіхами та викликами Нової української школи присутніх ознайомила М.Макарова, учитель початкових класів Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Досвідом з організації та проведення військово-патріотичної гри «Джура» у системі національно-патріотичного виховання учнівської молоді, проблемами та шляхами їх вирішення у своєму виступі поділився П.Зражевець, учитель предмета «Захист Вітчизни» Бабаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Потапенка П.О.

Про інноваційні технології в сучасному освітньому середовищі відповідно до вимог часу розповіла Є.Бутенко, учитель математики Липецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.В.Щепкіна.

Головою Харківської районної ради М.Литвиненком та заступником голови Харківської районної державної адміністрації О.Малишевою проведено нагородження кращих колективів закладів освіти району за результатами роботи в 2018/2019 навчальному році та за підготовку закладів освіти до роботи в 2019/2020 навчальному році.

Начальник відділу освіти О.Бабельчук вручила переможцям та лауреатам районних етапів конкурсів професійної майстерності «Учитель року-2019» та «Кращий вихователь Харківщини-2019» грамоти та подяки Харківської районної державної адміністрації, Харківської районної ради, відділу освіти, премії від відділу освіти та солодкі подарунки від районної організації профспілки працівників освіти і науки.  

З вітальним словом до освітян звернулася Н.Кунченко, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки. Ніна Василівна привітала молодих учителів, які розпочинають професійну діяльність у закладах освіти району. Вчителі отримали подарунки від профспілкової організації.

Про мету, змістовність поїздки кращих учнів району до республіки Польща в межах програми обміну учнівськими делегаціями розповіла О.Ожийова, керівника учнівської делегації.

Творчий звіт про роботу продемонстрували присутнім учасники Літньої школи МАН «Ерудит».

Корисні посилання

 • 1
 • Departament
 • 7
 • 322
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • Baner sadiki
 • 11Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2020