Шапка финал

«ЗОРЯНИЙ ОЛІМП – 2019» ‒ районне свято вшанування обдарованих учнів, вихованців закладів освіти Харківського району обдарованих дітей Харківського району

12 червня 2019 року в Бабаївському будинку культури не було жодного вільного місця під час проведення свята піднесення найрозумнішої, найдопитливішої, найактивнішої, одним словом, найобдарованішої молоді Харківського району «ЗОРЯНИЙ ОЛІМП – 2019».

Великим флешмобом розпочали святкування районного свята вшанування обдарованих учнів, вихованців закладів освіти, обдарованих дітей. Керівництво району, поважні гості, директори закладів освіти, вчителі, обдаровані учні, батьки підсумували результати 2018/2019 навчального року та відзначили переможців всеукраїнських та обласних конкурсів, турнірів, спортивних змагань, творчих фестивалів, предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.  

Учасників урочистостей привітали голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Іванович Раїна, голова Харківської районної ради Максим Владиславович Литвиненко, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Василівна Малишева, начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Ольга Іванівна Бабельчук, голова Харківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ніна Василівна Кунченко.

Спільною грамотою Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради, грошовою премією, за високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю та особистий внесок у піднесення іміджу Харківського району були нагороджені педагоги:

1.    Бєляєва Карина Юріївна, практичний психолог-методист Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Я.Підкопая;

2.    Безпарточна Вікторія Олександрівна, учитель біології Глибоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

3.    Бойко Олена Віталіївна, учитель історії Південного ліцею;

4.    Земляна Лариса Степанівна, учитель української мови та літератури Хорошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

5.    Зоря Ганна Сергіївна,  культорганізатор Покотилівської станції юних натуралістів;

6.    Удовиченко Наталія Леонідівна, керівник гуртка районного центру дитячої та юнацької творчості;

7.    Крамчанінова Ірина Віталіївна, керівник гуртка районного центру дитячої та юнацької творчості;

8.    Безрукова Тетяна Миколаївна, керівник гуртка районного центру дитячої та юнацької творчості;

9.    Криворученко Микола Якович, тренер Роганської дитячо-юнацької спортивної школи;

10.  Коханова Олена Олександрівна, учитель історії та правознавства Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І. Я. Підкопая.

Подякою голови Харківської районної державної адміністрації та голови Харківської районної ради були відзначені батьки учнів за відповідальне ставлення до виховання своїх дітей:

1.    Кравчук Сергій Анатолійович та Кравчук Наталя Вікторівна;

2.    Якунькін Дмитро Вікторович та Якунькіна Лілія Борисівна.

Цінними подарунками відділу освіти Харківської районної державної адміністрації були нагороджені переможці Всеукраїнських олімпіад, ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, Всеукраїнських конкурсів, спортивних змагань та творчих фестивалів:

1.    Кравчук Аліна, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

2.    Угриновська Варвара, учениця Південного ліцею;

3.    Бондаренко Захар, учень Південного ліцею;

4.    Будзин Станіслав, учень Покотилівського ліцею «Промінь»;

5.    Міщенко Аліна, учениця Покотилівського ліцею «Промінь»;

6.    Поварчук Олександра, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

7.    Різник Максим, учень Безлюдівського юридичного ліцею;

8.    Сторожніченко Вікторія, учениця Манченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

9.    Якунькін Яков, учень Глибоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

10.  Яворіна Мілена, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

11.  Науменко Андрій, учень Безлюдівського юридичного ліцею;

12.  Дегіль Альвіна, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

13.  Олексенко Микита, учень Безлюдівського юридичного ліцею;

14.  Коц Анастасія, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

15.  Нечитайленко Валерія, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

16.  Панасюк Вікторія, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

17.  Щербак Руслан, учень Безлюдівського юридичного ліцею;

18.  Рідкокаша Ірина, учениця Покотилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

19.  Єлісєєва Олена, учениця Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

20.  Водка Анастасія, учениця Південного ліцею;

21.  Радченко Ганна, учениця Будянського ліцею;

22.  Крохмаль Гліб, учень Будянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

23.  Потапчук Олена, учениця Липецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.В.Щепкіна;

24.  Колмогоров Дмитро, учень Південного ліцею;

25.  Ігнатов Артур, учень Південного ліцею;

26.  Криворотенко Ілля, учень Хорошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

27.  Міщенко Олександр,  учень Покотилівського ліцею «Промінь»;

28.  Одинцов Павло, вихованець зразкового гуртка образотворчого мистецтва «Студія Відродження» районного центру дитячої та юнацької творчості;

29.  Ігнатова Наталія, вихованка гуртка кераміки «Зодчий» районного центру дитячої та юнацької творчості;

30.  Васильченко Владислав, вихованець гуртка «Інтерактивні технології в сучасному житті» районного центру дитячої та юнацької творчості;

31.  Хребтова Дар’я, вихованка вокального гуртка «Світ дитячих мрій» районного центру дитячої та юнацької творчості;

32.  Гордєєва Альона, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» районного центру дитячої та юнацької творчості;

33.  Нечипоренко Рафаель, вихованець Роганської дитячо-спортивної школи;

34.  Бобровський Гліб, вихованець Роганської дитячо-спортивної школи;

35.  Гур’янова Маргарита, вихованка Роганської дитячо-спортивної школи.

Також цінними подарунками відділу освіти Харківської районної державної адміністрації були нагороджені переможці обласних командних конкурсів, зльотів, спортивних змагань:

1.    Команда юнаків Будянського ліцею, яка перемогла в обласному етапі Всеукраїнських змагань з волейболу, шкільної спартакіади «Спорт протягом життя»;

2.    Команда дівчат Слобожанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка здобула перемогу в обласному етапі Всеукраїнських змагань зі стрітболу «Шкільна баскетбольна Ліга України»;

3.    Команда Покотилівського ліцею «Промінь», переможець Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»;

4.    Команда Роганської дитячо-юнацької спортивної школи, яка перемогла в обласних спортивних змаганнях з шахів «Шахова корона»;

5.    Команда Глибоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка здобула перемогу в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

6.    Ліга старшокласників Харківського району;

7.    Команда «Що? Де? Коли?» Безлюдівського юридичного ліцею (старшої вікової категорії );

8.    Команда «Що? Де? Коли?» Безлюдівського юридичного ліцею (молодшої вікової категорії );

9.    Дружина юних пожежних «Стріла» Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

10.  Екобригада «Земляни» Глибоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

11.  Команда «Молодь обирає здоровий спосіб життя» Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

12.  Команда ЮІР «Світлофор» Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

13.  Команда юннатів, гуртка «Юні квітникарі» Покотилівської станції юних натуралістів;

14.  Команда юннатів, гуртка «Юні екологи» Покотилівської станції юних натуралістів;

15.  Хореографічний колектив «Діамант» районного центру дитячої та юнацької творчості;

16.  Хореографічний колектив «Жемчужина» районного центру дитячої та юнацької творчості.

Глядачів у залі своїм талантом вражали цьогорічні переможці районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дивограй»: хореографічний колектив естрадного танцю «Непосиди» Безлюдівського юридичного ліцею, хор «Гармонія» Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, дует циркового мистецтва «Інопланетяни» Бабаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Дивували присутніх своїм талантом і переможці фестивалю музично-театралізованої творчості вихованців закладів дошкільної освіти «Дитячі промінчики»: вихованці Бабаївського дошкільного навчального закладу (театралізована постанова «Грицю, Грицю, до роботи»), вихованці Безлюдівського дошкільного навчального закладу (танок «Красива весна»). Хореографічну майстерність демонстрував танцювальний колектив «Жемчужина» районного центру дитячої та юнацької творчості.

Свято завершив фінальний патріотичний флешмоб, в якому взяли участь всі найобдарованіші учні та вихованці Харківського району. 

Було справжнє свято… І нехай щороку в Харківському районі зростає число призерів всеукраїнських і обласних олімпіад, конкурсів, турнірів, спортивних змагань. Нехай пишаються ними вчителі й тішаться батьки!

 

Корисні посилання

  • 1
  • Departament
  • 7
  • 322
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • Baner sadiki
  • 11



Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2019