Шапка финал

Календар новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

банер

На допомогупедагогу

seminar 1

Булінг

профспілка

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ПОДОРОЖ КРАЇНОЮ ТАЛАНТІВ ДОБІГЛА КІНЦЯ!

12 квітня 2019 року на базі Будянського будинку культури відбувся останнійвідбірковий етап районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дивограй», у якому взяли участь юні таланти з Будянського ліцею, Південної ЗОШ № 2, Вільхівської ЗОШ, Зеленогайської ЗОШ, Височанської СЗОШ, Височанської ЗОШ № 2, Коротичанського ліцею, Манченківської ЗОШ, Південного ліцею, Будянської ЗОШ № 2.

Кожен заклад представив цікаву й різноманітну конкурсну програму:  сольний та  хоровий спів, гру на музичних інструментах,  народні та естрадні танці, художнє читання творів тощо.

Журі та присутнім у залі глядачам запам’яталися  виступи  таких творчих колективів і окремих виконавців: з Будянського ліцею, Левчука Валерія (співомовка «Вареники»); з Вільхівської ЗОШ, Міллєр Ганни (літературне мистецтво «Мамина мова»); з Будянської ЗОШ № 2 (танець «Україна єдина, красива, сильна»); з Манченківської ЗОШ, колективу «Ренесанс» (танець «Рушник», «Гуцульский»); з  Височанської ЗОШ № 2, Скрябіної Катерини та Чуркіна Михайла (музичне мистецтво «Я дарую тобі увесь світ»); з Височанської СЗОШ, Окезіє Марвіна Чіемела (пісня «Я не можу закохатися в тебе»); з Південної ЗОШ № 2, колективу «Блискавка» (гімнастичний етюд); з Південного ліцею: танцувально-спортивного клубу «Стиль» (танок «Румба», «Power girls»), Пари Іллі та Гуліуса Олексія (інструментальна музика «Рок-н-рол»).

Приємно вразили культурою поведінки на сцені, дикцією, гармонійно підібраним вбранням ведучі з Вільхівської ЗОШ, Міллєр Ганна та Ваал Валерія.

Професійно виконані роботи декоративно-ужиткового  мистецтва майстрами з Південного ліцею: Блінової Надії (вишивка бісером «Маки»), Шепель Анни (в’язання гачком «Страусеня і Гусеня»); Височанської СЗОШ: Меленець Ірини (виріб з природного матеріалу «Домовик Кузя»), Ємця Ігоря (художнє ліплення «Козак Мамай»); Південної ЗОШ № 2: Мосінцевої Вероніки (композиція з фумерану «Ведмежа родина»), Макаренко Вікторії (аплікація з природних матеріалів «Життя у танці»); Будянського ліцею, Спічак Анастасії та Леонової Анастасії (бісероплетіння «Святковий торт»); Височанської ЗОШ № 2: Ківи Андрія (живопис «Ранкові квіти»), Ківи Владислава (живопис «Ведмежа»); Коротичанського ліцею, Ігнатової Наталії (вироби з глини «Очикування онуків у гості»); Будянської ЗОШ № 2: Удовиченко Анастасії (виріб із тканини «Щирі україночки»), Нерадько Ельвіри (образотворче мистецтво «Море в заході»); Манченківської ЗОШ, Альбощі Владислави (виріб з тканини «Ой, у нашому селі»)

 Протокол розміщено на сайті відділу освіти в розділі Конкурси «Дивограй».

 

Анонси

24 квітня 10.00

Зональний етап змагань «Старти надій» шкільної Спартакіади «Спорт протягом життя»

24 квітня 12.30

Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів 

 212

Психо

Ла Страда

 EU UNICEF NPP Logo

Безымянный

zax

Опитування

банер жертва насильства

Банер

 

Корисні посилання

  • 1
  • Departament
  • 7
  • 322
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • Baner sadiki
  • 11



Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2019