Шапка финал

Календар новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

банер

На допомогупедагогу

seminar 1

Булінг

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Визначено переможців районного дистанційного фестивалю до Міжнародного дня безпечного Інтернету

На виконання наказу відділу освіти ХРДА від 16.01.2019 № 15 «Про проведення районного дистанційного фестивалю до Міжнародного дня безпечного Інтернету» з 04 по 15 лютого 2019 року проведено районний дистанційний фестиваль до Міжнародного дня безпечного Інтернету.

Оцінювання робіт здійснювало висококваліфіковане журі, до складу якого входили: керівник РМО вчителів інформатики Харківського району - С. Саушкіна, представник районного центру дитячої творчості – Н. Гречко, завідувач відділу науково-технічної творчості, вчителі інформатики закладів загальної середньої освіти – О. Літвін (Бабаївська ЗОШ ім. Потапенка П.О.), Н. Ткач (Височанська ЗОШ №2).

У фестивалі взяли участь учні та вихованці з 15 закладів освіти, подано 59 робіт.

На підставі протоколів оцінювання робіт, журі визначило переможці:

п/п

Прізвище, ім’я учня

Заклад освіти

Клас

Номінація

Місце

1.   

Романченко Єлизавета

Липецька ЗОШ  ім. Щепкіна   

7

Колаж

І

2.   

Істоцький Дмитро  

Липецька ЗОШ           ім. Щепкіна 

5

Scratch- проект

І

3.

Самочернова Марія

Липецька ЗОШ       ім. Щепкіна 

10

Анімація

ІІ

4.  

Даниленко Наталія

Південна ЗОШ №2

3

Колаж

І

5.

Воронцова Аліса

Південна ЗОШ №2

3

Колаж

І

6.

Гузенко Артем

Південна ЗОШ №2

3

Презентація

ІІІ

7.  

Карацюба Аліна

Малороганська ЗОШ

5

Презентація

І

8.

Фесенко Софія

Малороганська ЗОШ

8

Колаж

І

9.

Фесенко Софія

Малороганська ЗОШ

8

Презентація

ІІ

10.

Олійник Вікторія

Малороганська ЗОШ

6

Презентація

І

11.

Руцький Святослав Шарапов Сергій

Панасенко Дмитро

Височанська ЗОШ №2

11

Відеомонтаж

І

12.

Сидоренко М.

Височанська ЗОШ №2

8

Колаж

ІІ

13.  

Кисельова Анастасія

Вільхівська ЗОШ

10

Відеомонтаж

І

14.

Сідоренко Герман

Григор’єв

Сергій

Зеленогайська ЗОШ 

8

Анімація

І

15.

Халіна Ольга

РЦДЮТ

8

Відеомонтаж

І

16.   

Васильченко

Владислав

РЦДЮТ

5

Анімація

І

17.

Покосенко Аліна

РЦДЮТ

7

Колаж

ІІ

18.

Григорян Размік

Лизогубівська ЗОШ

7

Презентація

І

19. 

Дьоміна Катерина

Бабаївська ЗОШ 

10

Презентація

І

20. 

Богуславська Анастасія

Бабаївська ЗОШ

9

Колаж

ІІ

21. 

Юзков Олександр

Покотилівський ліцей «Промінь»

7

Анімація

І

22. 

Абраменко

Віра

Абраменко

Надія

Покотилівський ліцей «Промінь»

2

3

Scratch- проект

І

 23.

Сапугальцева Марина

Покотилівський ліцей «Промінь»

6

Презентація

ІІ

24. 

Алескєров Богдан

Покотилівська ЗОШ №2

10

Анімація

І

25. 

Яковенко Катерина

Безлюдівська ЗОШ

6

Scratch- проект

ІІІ

26. 

Бойко Катерин

Будянська ЗОШ №2

8

Анімація

ІІ

27. 

Пушкарьова Яна

Будянська ЗОШ №2

8

Презентація

ІІІ

28.

Радченко Анна

Будянський ліцей

10

Відеомонтаж

ІІІ

29. 

Глушков Артем

Південний ліцей

11

Анімація

І

Переможці фестивалю будуть відзначені дипломами відділу освіти Харківської районної державної адміністрації.

Кращі роботи можна переглянути за посиланням.

 

Анонси

21 березня 09.00

Нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів

21 березня 10.00

Інструктивно-методичний семінар для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, практичних психологів, соціальних педагогів

21 березня 12.00

І (відбірковий) етап районного інтелектуального конкурсу «Найрозумніший»

22 березня 10.00

Фінальні змагання районного зльоту Юних інспекторів руху

25 березня 10.00

Методична нарада відповідальних осіб щодо організації проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

25 березня 10.30

Науково-методичний семінар

26 березня 09.00

Засідання Школи молодого та малодосвідченого вчителя географії

 212

Психо

Ла Страда

 EU UNICEF NPP Logo

Безымянный

zax

Опитування

Банер

 

Корисні посилання

  • 1
  • Departament
  • 7
  • 322
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • Baner sadiki
  • 11



Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2019