Шапка финал

Календар новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

банер

На допомогупедагогу

seminar 1

Булінг

профспілка

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Визначено переможців районного дистанційного фестивалю до Міжнародного дня безпечного Інтернету

На виконання наказу відділу освіти ХРДА від 16.01.2019 № 15 «Про проведення районного дистанційного фестивалю до Міжнародного дня безпечного Інтернету» з 04 по 15 лютого 2019 року проведено районний дистанційний фестиваль до Міжнародного дня безпечного Інтернету.

Оцінювання робіт здійснювало висококваліфіковане журі, до складу якого входили: керівник РМО вчителів інформатики Харківського району - С. Саушкіна, представник районного центру дитячої творчості – Н. Гречко, завідувач відділу науково-технічної творчості, вчителі інформатики закладів загальної середньої освіти – О. Літвін (Бабаївська ЗОШ ім. Потапенка П.О.), Н. Ткач (Височанська ЗОШ №2).

У фестивалі взяли участь учні та вихованці з 15 закладів освіти, подано 59 робіт.

На підставі протоколів оцінювання робіт, журі визначило переможці:

п/п

Прізвище, ім’я учня

Заклад освіти

Клас

Номінація

Місце

1.   

Романченко Єлизавета

Липецька ЗОШ  ім. Щепкіна   

7

Колаж

І

2.   

Істоцький Дмитро  

Липецька ЗОШ           ім. Щепкіна 

5

Scratch- проект

І

3.

Самочернова Марія

Липецька ЗОШ       ім. Щепкіна 

10

Анімація

ІІ

4.  

Даниленко Наталія

Південна ЗОШ №2

3

Колаж

І

5.

Воронцова Аліса

Південна ЗОШ №2

3

Колаж

І

6.

Гузенко Артем

Південна ЗОШ №2

3

Презентація

ІІІ

7.  

Карацюба Аліна

Малороганська ЗОШ

5

Презентація

І

8.

Фесенко Софія

Малороганська ЗОШ

8

Колаж

І

9.

Фесенко Софія

Малороганська ЗОШ

8

Презентація

ІІ

10.

Олійник Вікторія

Малороганська ЗОШ

6

Презентація

І

11.

Руцький Святослав Шарапов Сергій

Панасенко Дмитро

Височанська ЗОШ №2

11

Відеомонтаж

І

12.

Сидоренко М.

Височанська ЗОШ №2

8

Колаж

ІІ

13.  

Кисельова Анастасія

Вільхівська ЗОШ

10

Відеомонтаж

І

14.

Сідоренко Герман

Григор’єв

Сергій

Зеленогайська ЗОШ 

8

Анімація

І

15.

Халіна Ольга

РЦДЮТ

8

Відеомонтаж

І

16.   

Васильченко

Владислав

РЦДЮТ

5

Анімація

І

17.

Покосенко Аліна

РЦДЮТ

7

Колаж

ІІ

18.

Григорян Размік

Лизогубівська ЗОШ

7

Презентація

І

19. 

Дьоміна Катерина

Бабаївська ЗОШ 

10

Презентація

І

20. 

Богуславська Анастасія

Бабаївська ЗОШ

9

Колаж

ІІ

21. 

Юзков Олександр

Покотилівський ліцей «Промінь»

7

Анімація

І

22. 

Абраменко

Віра

Абраменко

Надія

Покотилівський ліцей «Промінь»

2

3

Scratch- проект

І

 23.

Сапугальцева Марина

Покотилівський ліцей «Промінь»

6

Презентація

ІІ

24. 

Алескєров Богдан

Покотилівська ЗОШ №2

10

Анімація

І

25. 

Яковенко Катерина

Безлюдівська ЗОШ

6

Scratch- проект

ІІІ

26. 

Бойко Катерин

Будянська ЗОШ №2

8

Анімація

ІІ

27. 

Пушкарьова Яна

Будянська ЗОШ №2

8

Презентація

ІІІ

28.

Радченко Анна

Будянський ліцей

10

Відеомонтаж

ІІІ

29. 

Глушков Артем

Південний ліцей

11

Анімація

І

Переможці фестивалю будуть відзначені дипломами відділу освіти Харківської районної державної адміністрації.

Кращі роботи можна переглянути за посиланням.

 

Анонси

23 травня 10.00

Засідання Ліги старшокласників Харківського району

 212

Психо

Ла Страда

 EU UNICEF NPP Logo

Безымянный

zax

Опитування

банер жертва насильства

Банер

 

Корисні посилання

  • 1
  • Departament
  • 7
  • 322
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • Baner sadiki
  • 11



Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2019