Шапка финал

Календар новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

банер

На допомогупедагогу

seminar 1

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

06 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з’явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України». Нині на збройні сили покладена священна місія – боронити рідну землю і забезпечувати мирне життя українського народу.

Сьогодні в лавах української армії відбуваються позитивні зміни. Такі ж зміни відбуваються і в психології українських воїнів. Патріотизм, самовідданість, мужність, стійкість, сміливість, бажання стояти до кінця за кожен клаптик рідної землі – риси, які характеризують сучасне українське військо.

Українські воїни шаленими темпами відроджують славні традиції Запорізьких козаків, воїнів повстанських армій, які протягом тисячоліть нарощували бойову славу України. Саме тому український воїн-захисник є найбільшим предметом гордості в українському суспільстві, адже свою місію вони виконують з честю, а народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність не просто слова.

Відповідно до освітнього проекту «Виховний простір Харківщини» у закладах освіти Харківського району до Дня Збройних Сил України будуть проведені тематичні заходи військово-патріотичного напряму: уроки мужності, години спілкування, засідання «круглих столів», семінари, урочисті лінійки, покладання вінків і квітів до меморіалів захисникам України, спортивні змагання, квести, флеш-моби, фотовиставки та інші заходи,  які стануть фундаментом формування в учнівської молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності, героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави.

Під час проведення заходів відбудуться зустрічі з учасниками бойових дій, ветеранами минулих воєн, активними учасниками Революції Гідності, волонтерами.

У цей  день всі школярі Харківського району приєднаються до привітань, висловлять  свою   повагу українським    військовим    та    добровольцям    за    їх    вірність    Присязі    українському   народові,   проявлений  героїзм  у  боротьбі за незалежність і цілісність держави, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні.

Анонси

20 лютого 10.00

Районний етап Всеукраїнського чемпіонату з баскетболу 3х3

20 лютого 10.00

Зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

21 лютого 10.00

Методичний семінар для вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Харківського району

21 лютого 10.00

Нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів

22 лютого 10.00

Районний етап Всеукраїнського чемпіонату з баскетболу 3х3

 212

Психо

Банер революція

 Ла Страда

 EU UNICEF NPP Logo

Безымянный

zax

Опитування

Банер

 

Корисні посилання

 • 1
 • Departament
 • 7
 • 322
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • Baner sadiki
 • 11Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2019