Шапка финал

Календар новин

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

банер

На допомогупедагогу

seminar 1

Булінг

профспілка

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

06 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з’явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України». Нині на збройні сили покладена священна місія – боронити рідну землю і забезпечувати мирне життя українського народу.

Сьогодні в лавах української армії відбуваються позитивні зміни. Такі ж зміни відбуваються і в психології українських воїнів. Патріотизм, самовідданість, мужність, стійкість, сміливість, бажання стояти до кінця за кожен клаптик рідної землі – риси, які характеризують сучасне українське військо.

Українські воїни шаленими темпами відроджують славні традиції Запорізьких козаків, воїнів повстанських армій, які протягом тисячоліть нарощували бойову славу України. Саме тому український воїн-захисник є найбільшим предметом гордості в українському суспільстві, адже свою місію вони виконують з честю, а народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність не просто слова.

Відповідно до освітнього проекту «Виховний простір Харківщини» у закладах освіти Харківського району до Дня Збройних Сил України будуть проведені тематичні заходи військово-патріотичного напряму: уроки мужності, години спілкування, засідання «круглих столів», семінари, урочисті лінійки, покладання вінків і квітів до меморіалів захисникам України, спортивні змагання, квести, флеш-моби, фотовиставки та інші заходи,  які стануть фундаментом формування в учнівської молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності, героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави.

Під час проведення заходів відбудуться зустрічі з учасниками бойових дій, ветеранами минулих воєн, активними учасниками Революції Гідності, волонтерами.

У цей  день всі школярі Харківського району приєднаються до привітань, висловлять  свою   повагу українським    військовим    та    добровольцям    за    їх    вірність    Присязі    українському   народові,   проявлений  героїзм  у  боротьбі за незалежність і цілісність держави, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні.

Анонси

24 квітня 10.00

Зональний етап змагань «Старти надій» шкільної Спартакіади «Спорт протягом життя»

24 квітня 12.30

Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів 

 212

Психо

Ла Страда

 EU UNICEF NPP Logo

Безымянный

zax

Опитування

банер жертва насильства

Банер

 

Корисні посилання

 • 1
 • Departament
 • 7
 • 322
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • Baner sadiki
 • 11Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2019