Шапка финал

Календар новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

банер

На допомогупедагогу

seminar 1

pi2 300x195

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

«OBDAROVANIST_KH.UA – 2018» ‒ свято обдарованих дітей Харківського району

05 червня 2018 року в Будинку культури селища Пісочин не було жодного вільного місця під час проведення свята піднесення найрозумнішої, найдопитливішої, найактивнішої, одним словом, найобдарованішої  молоді Харківського району  «OBDAROVANIST_KH.UA – 2018».

Керівництво району, поважні гості, директори закладів освіти, вчителі, обдаровані учні, батьки підсумували результати 2017/2018 навчального року та відзначили переможців всеукраїнських та обласних конкурсів, турнірів, змагань, предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук на імпровізованому інтернет каналі «OBDAROVANIST_KH.UA – 2018».

Учасників урочистостей привітали голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Іванович Раїна, голова Харківської районної ради Максим Владиславович Литвиненко, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Василівна Малишева, начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Ольга Іванівна Бабельчук, голова Харківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ніна Василівна Кунченко. Вони побажали талановитим дітям продовжувати кращі традиції Харківського краю, нагородили педагогів, вручили подяки батькам школярів.

Урочистості з нагоди відзначення успіхів  школярів Харківського району в 2017/2018 навчальному році розпочалися челленджем «Зроби фото своєї перемоги», по завершенню якого цінними подарунками відзначено:

- команду Пісочинського колегіуму «Джентельмени дорожнього руху», переможців районного етапу Всеукраїнських змагань загонів юних інспекторів руху;

- команду Глибоківської школи «Земляне», переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»;

- команду Бабаївської школи «Прескевю», переможців чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» у старшій віковій категорії;

- команду Глибоківської школи «Розумники», переможців чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» у молодшій віковій категорії;

- команду Ліги старшокласників Харківського району, переможців обласного фестивалю  «Лідер року»:

1. Ваал Валерію, ученицю 9 класу Вільхівської ЗОШ; 

2. Гусак Антона, учня 10 класу Південної  ЗОШ №2;

3. Кікавського Сергія, учня 10 класу Пісочинського колегіуму;

4. Кравчук Аліну, ученицю 10 класу Безлюдівського юридичного ліцею;

5. Мельник Ірину, ученицю 10 класу Безлюдівського юридичного ліцею;

6. Нагорного Дениса, учня 11 класу Васищевської ЗОШ;

- команду Пісочинського колегіуму, переможців обласного етапу Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти «Старти надій 2018»;

- команду Пісочинського колегіуму, переможців обласних змагань з легкоатлетичного чотириборства спартакіади школярів «Спорт протягом життя»;

- команду Роганської дитячо-юнацької школи, переможців обласних спортивних змагань з шахів «Біла тура» спартакіади школярів «Спорт протягом життя»;

- команду юнаків Будянського ліцею, переможців обласних спортивних змагань спартакіади школярів «Спорт протягом життя».

- команду Васищевської школи «Зірка», переможців районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»;

- команду Васищевської школи «Стріла», переможців зонального обласного етапу Всеукраїнського фестивалю  дружин юних пожежних дружині юних пожежних;

- команду Веселівської школи «101», переможців районного етапу Всеукраїнського фестивалю  дружин юних пожежних дружині юних пожежних;

- команду Безлюдівського юридичного ліцею «Паросток», переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

За високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю та особистий внесок у піднесення іміджу Харківського району Спільними грамотами Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради нагороджено:

1. Сухицького Володимира Петровича, учителя трудового навчання Русько-Тишківської школи.

2. Коханову Олену Олександрівну, учителя історії Безлюдівського юридичного ліцею.

3. Бєляєву Карину Юріївну, практичного психолога Безлюдівського юридичного ліцею.

4. Сидоренко Лідію Олександрівну, учителя української мови та літератури Пісочинського колегіуму.

5. Криворученко Миколу Яковича, тренера-викладача Роганської дитячо-юнацької спортивної школи.

За відповідальне ставлення до виховання своїх дітей Подякою голови Харківської районної державної адміністрації та голови Харківської районної ради відзначені батьки учнів:

1. Сергій Анатолійович і Наталія Вікторівна Кравчук.

2. Михайло Гнатович і Юлія Борисівна Сєлєх.

3. Олена Миколаївна Завада.

Отримали цінні подарунки переможці Всеукраїнських учнівських творчих конкурсів, турнірів та фестивалів:

1. Андрущенко Дар’я, переможець Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу», учениця Коротичанського ліцею;

 2. Криворотенко Ілля, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література», учень Хорошівської школи;

3. Дегіль Альвіна, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення», учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

4. Коваленко Максим, переможець обласного етапу щорічного фестивалю ораторського мистецтва, учень Безлюдівського юридичного ліцею;

5. Тарасенко Діана, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література», учениця Коротичанського ліцею;

6. Лупашко Максим, переможець Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», учень районного центру дитячої та юнацької творчості;

7. Слюсаренко Аліна, переможець міжнародного конкурсу дитячої творчості «Дружать діти на планеті», регіонального конкурсу  дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ», учениця районного центру дитячої та юнацької творчості.

Гідно представили науку, розум та інтелект  Харківського району цьогорічні переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та молоді науковців – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Цінні подарунки отримали переможці олімпіад:

1. Поварчук Олександра, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

2. Приз Крістіна, учениця Безлюдівського юридичного ліцею;

3. Ісаєнко Андрій, учень Височанської школи №2;

4. Сторожніченко Вікторія, ученицю Манченківської школи;

5. Рева Роман, учень Південного ліцею;

6. Кириченко Микита, учень Південного ліцею;

7. Завада Марія, учениця Пісочинського колегіуму (переможець фінального   етапу 8 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка);

8. Орлова Анастасія, учениця Пісочинського колегіуму;

9. Чічкань Крістіна, ученицю Пісочинського колегіуму (переможець конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у секції «Українська мова»);

10. Чернявська Дар’я, ученицю Пісочинського колегіуму;

11. Шевченко Іван, учень Пісочинського колегіуму.

           Нагороджено переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України:

1. Семенцову Кристину, ученицю Бабаївської школи;

2. Калініну Валерію, ученицю Безлюдівської школи;

3. Гетманчук Аліну, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;

4. Любар Софію, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;

5. Калужінову Аліну, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;

6. Коваленко Аліну,  ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;

7. Максимчук Юлію, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;

8. Саакян Інну, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;

9. Яворіну Мілену, ученицю Безлюдівського юридичного ліцею;

10. Єлісєєву Ангеліну, ученицю Васищевської школи;

11. Якунькіна Якова, учня Глибоківської школи;

12. Слободенюк Ірину, ученицю Липецької школи;

13. Журбу Вадима, учня Пісочинського колегіуму;

14. Новохатську Марину, ученицю Пісочинського колегіуму;

15. Рідкокашу Ірину, ученицю Покотилівської школи № 2;   

16. Лопацьку Марію, ученицю Яковлівської школи.     

Цінним подарунком та символом наукового визнання району відзначено переможця ІІ (обласного) і ІІІ (всеукраїнського) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в секції «Психологія», ученицю Безлюдівського юридичного ліцею  Кравчук Аліну та переможця ІІІ (обласного) і ІV (всеукраїнського) етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, учня Русько-Тишківської школи Сєлєх Самійла.

Глядачів у залі своїм талантом вражали цьогорічні переможці районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дивограй»: хореографічний колектив естрадного танцю «Альянс» Пісочинської ЗОШ (художній керівник Гуцал Анастасія Едуардівна), ансамбль «Мальви» Русько-Тишківської ЗОШ (керівник Мішура Ніна Сергіївна), оркестр шумових інструментів «Дзвіночки» Малороганської ЗОШ (керівник Дорофєєва Наталія Сергіївна), Півовар Ірина, учениця Пісочинського колегіуму грою на саксофоні (керівник Хорошева Людмила Анатоліївна), Абраменко Евеліна, Абраменко Дарина, Котляр Каріна, Ткаченко Ксенія, Герасименко Володимир учениці Покотилівської ЗОШ №2 грою на скрипках (керівник Агабабян  Валентина Савеліївна), танцювальний колектив «Жемчужина» Русько-Тишківської ЗОШ (художній керівник Крамчанінова Ірина Віталіївна), танцювальний колектив «Діамант» районного центру дитячої та юнацької творчості на базі Васищевської школи (керівник  Зеленська Ірина Віктороівна).

Дивували ораторським мистецтвом ведучі урочистостей: учень Васищевської ЗОШ Нагорний Денис, учениця Елітнянська ЗОШ Гусь Анастасія, учениця Зеленогайська ЗОШ Мішина Анна,   учениця Бабаївської ЗОШ Дзюба Влада, учениці Пісочинської ЗОШ Ващенко Катерина та Шевцова Валерія.

Було справжнє свято… І нехай щороку в Харківському районі зростає число призерів всеукраїнських і обласних олімпіад, конкурсів, турнірів, спортивних змагань. Нехай пишаються ними вчителі й тішаться батьки!

 

Анонси

23 жовтня 09-00

Закрите засідання колегії відділу освіти

23 жовтня 10.00

Засідання  школи молодого вчителя

23 жовтня 10.30

Науково-практичний семінар

для вчителів  історії та правознавства

24 жовтня 10:00

Районний зональний етап змагань з футболу "Шкіряний мяч"

24 жовтня 10.00

Семінар для вчителів української мови та літератури, які викладають в 11 класі.

25 жовтня 10.00

Семінар-екскурсія  для вчителів зарубіжної літератури, російської мови.

24 жовтня 10.00

Обласний зональний етап змагань з тенісу настільного

 212

Психо

Банер революція

 Я маю право банер

Ла Страда

 EU UNICEF NPP Logo

Безымянный

zax

Опитування

Банер

 

Корисні посилання

  • 1
  • Departament
  • 7
  • 322
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • Baner sadiki
  • 11



Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2016