Шапка финал

Календар новин

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

банер

На допомогупедагогу

seminar 1

pi2 300x195

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Визначено переможців районного дистанційного фестивалю до Міжнародного дня безпечного Інтернету

На виконання наказу відділу освіти ХРДА від 10.01.2018 № 20 «Про проведення районного дистанційного фестивалю до Міжнародного дня безпечного Інтернету» з 06 по 23 лютого 2018 року проведено районний дистанційний фестиваль до Міжнародного дня безпечного Інтернету.

Оцінювання робіт здійснювало висококваліфіковане журі, до складу якого входили представники відділу освіти – Головня Світлана Миколаївна, методист інформаційно-методичного центру відділу освіти, представник районного центру дитячої творчості – Коваль Наталя Сергіївна, завідувач відділу науково-технічної творчості, вчителі інформатики закладів загальної середньої освіти – Літвін Оксана Іванівна (Бабаївська ЗОШ), Детинич Тетяна Олександрівна (Пісочинський колегіум), Саушкіна Світлана Іллівна (Покотилівський ліцей «Промінь»), Сотниченко Олена Володимирівна (Пісочинської ЗОШ)

На підставі протоколів оцінювання робіт, журі визначило переможці:

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Навчальний заклад

Клас

Номінація

Місце

1.             

Стороженко Андрій

Малороганська ЗОШ

9

Колаж

ІІІ

2.             

Абрамова Єлизавета

Покотилівський ліцей «Промінь»

11

Колаж

ІІІ

3.             

Сідак Денис

Покотилівський ліцей «Промінь»

11

Колаж

ІІІ

4.             

Попова Єлизавета

РЦДЮТ

5

Колаж

ІІІ

5.             

Гончаренко Ірина

Пісочинська ЗОШ

9

Памятка

ІІІ

6.             

Старкова Ксенія

Південний ліцей

9

Памятка

ІІІ

7.             

Шмельов Назар

Глибоківська ЗОШ

5

Памятка

І

8.             

Фурсова Катерина

Малороганська ЗОШ

8

Анімація

ІІІ

9.             

Шулешов Михайло

Малороганська ЗОШ

8

Анімація

ІІ

10.        

Гуліус Анастасія

Південний ліцей

11

Анімація

ІІ

11.        

Іващенко Марія

Південний ліцей

10

Анімація

ІІ

12.        

Говоруха Ілля

Бабаївська ЗОШ

9

Анімація

ІІ

13.        

Єфімова Анастасія

Будянська ЗОШ

9

Анімація

ІІ

14.        

Дмітрієнко Влад

Покотилівський ліцей «Промінь»

9

Анімація

ІІ

15.        

Дмітрієнко Влад

Покотилівський ліцей «Промінь»

9

Анімація

І

16.        

Жарких Софія

Покотилівський ліцей «Промінь»

9

Анімація

ІІ

17.        

Піддубний Єгор

Покотилівський ліцей «Промінь»

9

Анімація

ІІІ

18.        

Юзков Олександр

Покотилівський ліцей «Промінь»

6

Анімація

І

Переможці фестивалю будуть відзначені дипломами відділу освіти Харківської районної державної адміністрації.

Анонси

24 січня 10.00

Засідання школи молодого та малодосвідченого заступника директора з виховної роботи, педагога-організатора.

25 січня 10.00

Районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (екобригад).

25 січня 10.00

Районні зональні змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України».

28 січня 10.00

Районні фінальні змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України».

 212

Психо

Банер революція

 Я маю право банер

Ла Страда

 EU UNICEF NPP Logo

Безымянный

zax

Опитування

Банер

 

Корисні посилання

  • 1
  • Departament
  • 7
  • 322
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • Baner sadiki
  • 11



Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2016