Шапка финал

банер

На допомогупедагогу

seminar 1

pi2 300x195

Вхід на сайт

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ВІДКРИТТЯ СУЧАСНОЇ ШКОЛИ «МОБІЛЬ» В ПІСОЧИНІ (ДОДАНО ВІДЕО)

Сьогодні історичний та незабутній день для всіх мешканців Харківського району. Вперше за останнє десятиліття побудовано нову школу. У Пісочинській ЗОШ «Мобіль» будуть навчатися близько 700 школярів. Найбільше запам’ятають цю подію 150 першокласників, які ввійдуть в історію нової української школи.

 

Школу «Мобіль» у селищі Пісочин побудували за 2 роки – активні роботи розпочалися в наприкінці 2015 року. Збудовано заклад - взірець європейської школи, адже, саме тут діти навчатимуться в сучасних комфортних умовах.

Привітав дітей, їх батьків та вчителів Президент України Петро Порошенко. Він відзначив надзвичайно швидкі темпи, якими була побудована школа в Пісочині. «Ми з вами відкриваємо, можливо, найкращу школу в Україні, - підкреслив Президент України. – І школа, яка претендує на звання найкращої, відкривається не в Києві й навіть не в Харкові, а в селищі Пісочин. Чому це так важливо? Чому Президент, члени Уряду, представники дипломатичних місій разом із вами? Не має нічого більш важливішого, ніж освіта. Освіта і нова школа - це ключ України в майбутнє. Це ключ до успіху. Нові технології дозволять нам формувати нових українців. Я впевнений, ця малеча буде жити в Європейському Союзі - в Україні, яка є членом ЄС».

«Я впевнений, що темпи реформування освіти на Слобожанщині будуть тільки зростати», – підкреслив Президент.

Виділення коштів на роботи з державного та обласного бюджету домоглася голова ХОДА Юлія Світлична. Вона ж особисто контролювала весь хід робіт – від забиття першої сваї до оздоблення та монтажу меблів.

Школа побудована за найсучаснішими технологіями та обладнана за останнім словом техніки, відзначає директор учбового закладу Галина Волобуєва.

«До послуг учнів 30 навчальних кабінетів, два з яких лінгафонні, що сприятиме кращому вивченню іноземних мов. Якісне володіння іноземними мовами надасть можливість школярам вільно спілкуватися з європейськими однолітками та вільно подорожувати країнами Європейського Союзу. Спортивна та актова зала, бібліотека, їдальня, зони для відпочинку, в тому числі і спеціально пристосовані для дітей з особливими потребами всебічно розвиватимуть Пісочинських школярів, які збудують майбутнє нашої держави. Така школа як Пісочинська загальноосвітня школа «Мобіль» – зразок закладу, де діти мають доступ до якісної освіти» - зазначила директор школи Галина Волобуєва.

«Школа енергоефективна. Окрім утеплення, тут унікальна система опалення: у нас є примусова вентиляція, яка за потребою може бути включена на провітрювання, а за потребою до 40 % тепла може надаватися через вентканали до будь-яких навчальних приміщень, у тому числі великих. Кожен світильник у школі – світодіодний. У нас встановлені відеокамери, сигнал із яких виведений на пульт охорони. Камери у кабінетах початкової школи та рекреаціях працюють у режимі онлайн. Школа має свою серверну і всі комп’ютери вже поєднані в локальну мережу. У кожному кабінеті є мультимедійний проектор. Кожен вчитель має персональний комп’ютер. У нас є 2 комп’ютерні класи, 2 лінгафонні кабінети, інтерактивні дошки. Проектори та екрани встановлені в актовій залі та бібліотеці. У бібліотеці є зона відпочинку для дітей - інтелект-зона, встановлені шахові столи тощо», - розповідає Галина Волобуєва.

Важливою особливістю школи є її пристосованість для навчання дітей із особливими потребами.

«Ми маємо пандус, ліфт, який дозволяє дітям пересуватися з 1 по 3 поверх, безперешкодний доступ до всіх приміщень. Для дітей у нас обладнана кімната психологічного розвантаження, спеціальний туалет, навчальний кабінет має спеціально пристосовані парти, - розповідає директор школи. – Сьогодні в нас у перший клас ідуть дві дитини на візочках».

 

Сподіваємось і віримо, що 2017/2018 навчальний рік стане початком усього нового: перемог і злетів, досягнень та успіхів, нового життя! Нехай тепла й лагідна осінь принесе добробут і злагоду в кожну родину! Миру і спокою нашій країні!

 

Корисні посилання

 

 • 1
 • Departament
 • 7
 • 322
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • Baner sadiki
 • 11Офіційний сайт відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
2016